Keresés

Részletes keresés

szomorce Creative Commons License 2007.08.14 0 0 13
MaMy Creative Commons License 2005.12.25 0 0 12
Na igen.
Azon kéne inkább gondolkodni, mit teszünk majd (vagyis utódaink), ha a férfiak terméketlenné válnak. Sajnos a tendencia e felé halad. :-(

A nőgyógyáaszom szerint, aki 59 éves, az ő orvosi tanulmányai idején egy férfi áltlagos spermaszáma 60-70millió volt. 10 éve a 30-at. ma a 20milliót mondják jónak.
Mi lesz EBBŐL?
Előzmény: Mr Spock (8)
szomorce Creative Commons License 2005.12.25 0 0 11
:)))
Előzmény: Babco (10)
Babco Creative Commons License 2005.06.30 0 0 10

Én már annak is örülnék, ha legalább egyszer menstruálnának! :-DDDDD

Talán Murphy-ben volt, ha a férfiak is menstruálnának, egy hét fizetett szabadság járna nekik havonta.

Előzmény: szomorce (9)
szomorce Creative Commons License 2005.06.26 0 0 9

Ez szuper lenne, ha igaz lenne!

Ha férfi lennék, akkor kipróbálnám!

Így nőként pedig szívesen átpasszolnám a szülést a leendő férjemnek! :P

Tudtok már rá példát, szült már pasi, vagy csak kóbor pletyka volt az egész?

Előzmény: E. Tamás (-)
Mr Spock Creative Commons License 1999.03.07 0 0 8
Kedve Yfel es Mindenki,

A pontossag kedveert:
Azt mondtam, hogy a jelenseg ismert, a mehenkivuli terhesseg egy ritka valtozatarol van szo, ami raadasul rendkivul veszelyes. De azt is leirtam, hogy volt ra eset hogy vegigment a terhesseg, es utana csaszarral, illetve hasi mutettel (csaszarnak specifikusan a meh felvagasat hivjak, tehat ha nincs meh a ferfi eseteben, csaszarrol nem is lehet beszelni, no eseteben sem, ha nem a mehben volt a magzat) "szuletett" a gyerek. Azt is leirtam, hogy a terhesseg kozben szukseges hormonok a ferfinel nincsenek meg, de elmeletileg adhatok. Azt is leirtam, hogy az egesz szituacio eletveszelyes, akarmelyik pillanatban levalhat a mehlepeny es a "terhes szemely" elverezhet, hiszen amig a meh kompenzalni tud osszehuzodassal, addig mondjuk a has belso fala nem.

Tehat nem azt mondtam hogy LEHETLEN, hanem azt, hogy nagyon nehezen elmeletileg ugyan lehetseges, de nagyon komplikalt, es sokkal, de sokkal veszelyesebb mint egy normalis terhesseg. Persze hogy allatsag akkor, amikor 3 milliard no van a vilagon. Mi szukseg van erre?

Gabor

Előzmény: Yfel (2)
bubu Creative Commons License 1999.03.07 0 0 7
a mehlepenyt a magzat noveszti maganak, mintegy "gyokeret ver", ahol a gyoker a mehlepeny.
noben is megeshet, hgy nem a mehben ver gyokeret a magzat, hanem a hasuregben,
ez a mehen kivuli terhesseg.
namost hasurege egy ferfinek is van,
elvileg tehat "mehen kivuli terhessege" lehet egy ferfinek is, de Spock mr leirta miert veszelyes
Előzmény: Dr. Égely Palánk (6)
Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.03.07 0 0 6
Mit kell úgy megdöbbenni? Eddig is rengeteg férfi szült gyereket. A nogyógyászok zöme férfi!

Komolyabban: azért az nem megy olyan egyszeruen, nem kell rögtön bedolni. A magzatnak méhlepényre is szüksége lenne. Az valószínuleg csak noi genetikai háttérrel jöhet létre. Ha meg ez így van, akkor egy notol kéne "szerezni", és beültetni. Az viszont valószínuleg szöveti összeférhetetlenségi gondokkal (is) járna. Akármit mondanak, a téma (egyelore) tutira elméleti. Ha pedig az, akkor a következo elméleti kérdés leginkább a születendo gyermek jogai körül keresendo.
Palánk

sosav Creative Commons License 1999.03.07 0 0 5
SZamomra ez egy kicsit hihetetlenul hangzik-bar elméletileg mar hallottam iyesmirol-,mar erre is képes lenne az emberiség?(technikailag értve,mert amugy mindenre kéoesek vagyunk he-he)Ha igy is van az etikaval,pszichologiaval foglalkozoknak,és vallasi-fanatikusoknak biztosan lesz 1-2 szava a dologhoz.Engem csupan a pszichologusok veleménye érdekelne,mind a leendo "anyakra " és a majdan megszuleto gyermekre vonatkozoan.Én mint no ha a parom elvallalna,nem tiltakoznék,persze a kovetkezot én hordanam ki,mert ettol az élménytol nem akarom megfosztani magam.URAK:ne tessék szornyulkodni-vagy miért teszik ezt?félnek?mitol? a rohelyessé valastol masok elott?vagy maga a terhesség az ami visszariaszto?Be vannak "rezelve"? Pedig akkor lehetnének csak igazi nagyszaju "macsok",ha ezt megtennék!!!Paradox?A valasz:ezutan mar tényleg kijelenthetnék:nincs az amit én ne tudnék,csak egy no!-he-he-he:-DDD
(kedves Tamas:boldog névnapot!)
Dun Ringill Creative Commons License 1999.03.07 0 0 4
Mielőtt újabb liberális-konzervatív összecsapásra kerülne a sor a meleg- és egyéb emberi jogok okán ebben a topicban is, halkan megjegyezném, hogy ez a beavatkozás életveszélyes (mint minden császármetszéses szülés), már csak a hasüreg megnyitásával járó fertőződések nagyobb jó esélye miatt, csak ebben az esetben a kockázat kétszer is jelentkezne. Mellesleg aligha van adat arról, hogy a férfiak zsigeri szervei, gerince, etc. hogyan viselné a megterhelést.
Előzmény: E. Tamás (-)
E. Tamás Creative Commons License 1999.03.07 0 0 3
Sajnos nem találtam meg. Ha ezt tudom...
Yfel Creative Commons License 1999.03.07 0 0 2
Volt is és ott Mr Spock szépen kifejezte, hogy mekkora állatság ez az egész. Én meg hallgatok rá, végülis Ő a szakember.

Yfel

KoLa Creative Commons License 1999.03.07 0 0 1
Mintha ilyen topic már lett volna nemrégiben...
Előzmény: kornel (0)
kornel Creative Commons License 1999.03.07 0 0 0
Szar ugy...
A fene vallalna!Pont az volt jo a gyerekben, hogy nem a ferfiaknak kell vele bajlodni! (azaz a kezdo "loketet" megis mi adjuk :)))
E. Tamás Creative Commons License 1999.03.07 0 0 topiknyitó
Mit hallok! A Szív Tv (az egészség csatornája) arról tudósít, hogy külföldi kutatók lehetővé teszik a férfiaknak is a szülést. Egy megtermékenyített sejtet tesznek a férfi hasába, ahol növekszik a baba, majd császárral megszüli. Ezzel lehetőséget adva azoknak a pároknak akiknél a feleségnek nem lehet gyermeke és persze a homonkosoknak is.
Mik vannak? Szerintetek ez nem természetellenes?
Milyen rossz érzés lehet a gyereknekfelnőtt korában, ha kiderül, hogy férfi az anyja? (melegeknél) Jogok, jogok, de hát kérem, ez egy kicsit durva!
Fiúk mit szóltok ti ehhez? És drága feleségek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!